Івану Ганзері, та його рідним погрожують

Переможець першого сезону «Голосу Країни» Іван Ганзера потрапив під хвилю погроз та переслідувань через свою проукраїнську творчість.

Всім давно відомо, що Іван Ганзера родом з харківської області. Російськомовний молодик, який прийшов на проект «Голос Країни» та потрапив в команду до Діани Арбєніної. З часом він став улюбленцем, як тренера так і українського народу. Після перемоги в «Голосі», артист записував досить багато російськомовних пісень.

Але з початком Майдану, після першого свого виступу зі сцені Революції Гідності, Іван дав собі та всім привселюдну обіцянку, від тоді розмовляти лише українською мовою. Як зазначив співак, тоді для нього настав час визначатися, хто він і з ким він. Артист почав співати україномовні пісні.

Два роки тому заспівав пісню та відзняв кліп нарізку присвячену президенту Росії Путіну. Іван пішов на такий крок після першої поїздки в так звану зону АТО в м. Старобільськ, де побував на кладовищі не дуже звичному. Там замість імен були номерки ДНК наших солдат. Це так зачепило душу співака, що він переступив через всі шаблони і виконав цю композицію у підтримку всіх захисників України.

А вчора цей кліп спав на очі найвідомішому сепаратиському каналу наYou Tube «News-Front». Де ведучий Константин Долгов, передивляючсь його, усіляко ображав не лише артиста, а й українців. На прикінці пан Долгов уродженець Харкова, нині зрадник України, оприлюднив особисті контактні дані Івана Ганзери, із закликом до усіх глядачів помститися за царя батюшку Путіна. Що ж і призвело до цілодобових погроз по телефону, які були дуже серйозними.

Іван каже, що за два роки він звик до телефонних хуліганів, яким не подобається його творчість. Але зараз ситуація трохи інша.

«Наміри деяких особин, які телефонували, здалися мені досить серйозними. Чесно кажучи трохи переживаю за своїх рідних та за себе. Дзвінки були як з українських номерів так і з російських. Я розумію, що нелюди можуть бути поряд».