Обо мне

Біографія

Іван Ганзера народився у селі Калинове Борівського району, що на Харківщині. Від народження має проблеми з зором внаслідок родової травми. З дитинства почав виявляти зацікавленість музикою, відвідував музикальну школу за класом акордеону, брав участь у різноманітних конкурсах не лише як акордеоніст, а й як співак. Після закінчення музичної школи працював художнім керівником у сільському клубі Калинового, займався музикою у власній невеличкій домашній студії. Відправною точкою для Ганзери стала участь у діяльності Молодого театру Вадима Мулермана[1], завдяки якій Іван і прийняв рішення брати участь у першому сезоні талант-шоу «Голос країни».

На «Голосі країни» Ганзера потрапив до команди Діани Арбеніної, хоча співпрацювати з ним забажали усі чотири зіркові тренери. У фінальному двобої з Антоніною Матвієнко Іван набрав 56% голосів глядацької аудииторії та став переможцем першого сезону конкурсу[2]. Завдяки цій перемозі він отримав право підписати контракт з Universal music на видання свого дебютного альбому[3].

На парламенських виборах 2012 року Іван Ганзера балотувався у Верховну раду від Радикальної партії Олега Ляшка, отримавши 4-й номер у списку[4], однак потрібну для проходження у парламент кількість голосів це політичне формування не отримало. Наразі співак співпрацює зі студією «Med Records»