Після довгої перерви Іван Ганзера та Микола Янченко знову заспівали разом

На електронну пошту нашого сайту ivanganzera.com надійшло вже безліч електронних листів з питанням, коли ж буде нова весела пісня у виконанні Івана Ганзери та Миколи Янченка.
Нагадаємо, що перша робота під назвою «Коза Мар’яна» цього колоритного дуету спричинила великий резонанс серед шанувальників дотепної української пісні. Цей трек не відповідав жодним форматам жодної радіостанції, але темне менш завдяки любові шанувальників ми з вами могли спостерігати її навіть у хіт парадах кількох провідних FM станцій.

Згодом хлопці спільно записали ще одну дуже відому пісню на сл. та муз. Миколи Янченка «Наливай кума». Яка теж зазвучавши по новому підкорила музичні вподобання прихильників цього дуету.
І ось тепер після довгої перерви виходить в світ чергова пісня під назвою «Ой не бийте хлопці».
«Для мене велика честь співати пісні, які вийшли з під пера Миколи Янченка. Бо я дуже не люблю пустих композицій. Для мене дуже важливо чітко уявляти про що я співаю. А тому кожна моя пісня, то моя життєва історія. Всі навіть дуже видатні музиканти завжди розпочинають свій творчий шлях з чогось маленького. Хтось співає в ресторані, а от наприклад я, відіграв своє перше весілля в 13 років. І мушу сказати вам, що це колосальний труд. І зараз я б дуже хотів, щоб ця пісня зазвучала зовсім по іншому і стала гарним подарунком для всіх людей, які люблять гарну веселу музику», — говорить Ганзера.
Всеукраїнська прем’єра пісні «Ой не бийте хлопці» Івана Ганзери та Миколи Янченка відбулася на програмі «Велика П’ятниця» 27 липня 2018 року.